Garderoba cubus

Nadchodzi wyczekiwana od dawna wiosna. To nie tylko okazja na zdjęcie paru zbędnych kilogramów, lecz więcej na zmianę naszych nawyków żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale oraz skorzystania ze zdrowia, jakie przekazują nam sałatki.

Eron Plus

Witaminy Sałatki są dużą bombę witaminową. Dostarczają nam one wszystkich składników potrzebnych do sprawnego funkcjonowania systemu. Polacy zawsze a są smykałkę do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Więc tak wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są wciąż samą z pierwszych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wysoce wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o wiele bardziej delikatne niż mięso i nabiał. Mniej panują w porządku pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie sprawiają one problemów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest to większa i wygodniejsza dla swego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nigdy nie jest trudne, szczególnie, jeżeli mamy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że stworzymy je niezwykle szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z jakich planujemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu paru chwili jesteśmy wielki i pożywny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą jasne i słoneczne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najodpowiedniejszym sposobem, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, jest doświadczenie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna być ona o moc lepsza z dawnych polskich problemów i schabowych. Co daleko, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być szefem kuchni. Wystarczy energia i wyobraźnia. To zaledwie od nas chce, z jakich składników stworzymy naszą piękną i zdrową sałatkę.